O tom kdo bude prezidentem rohodneme my a my volíme Pavla.
Nerozhodne tvoje proroctví založené na Babišově přáníl. V podstatě si
Babišova filcka. 
O tom kdo bude prezidentem rohodneme my a my volíme Pavla.
Nerozhodne tvoje proroctví založené na Babišově přáníl. V podstatě si
Babišova filcka. 
Pávek je primitivní psychopat, takový vyhovoval minulé vládě mafiánů.
Nyní máme zodpovědnou vládu a potřebujeme férového prezidenta. 
ad SELENA:
jestli bude prezident Pavel v pristich volbach kandidovat, je dle meho nazoru
hlavnim favoritem na vyhru
Co potřebujete vy proruští dezoláti, co se chytají vítat Putina v Praze
na hradě je našemu národu fuk.
maximálně dostanete někde přes držku
až otevřete hubu.

Férového a normálního prezidenta máme. Konečně zas po dlouhé době.
Jestli je někdo primitivní, tak je to Babiš nebo Šilerka. Při srovnání
debat mezi Babišem a Pavlem a jejich vystupování při poslední prezidentské
volbě z toho vyšel jednoznačně Pavel jako inteligent. Babiš jako prodejce
na jarmarku. Proto taky Pavel zvítězil.
Chování psychopata mají Turek s Macinkou. Navíc jsou líznutý
narcismem.