ad visitor77:
.."dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to
vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa
oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši
zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale
dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá
cenu"..
Ukrajina nezacala dronovou invazi pro zabavu – Ukrajina se brani brutalni,
nevyprovokovane vojenske agresi na svem vlastnim, mezinarodne uznanem uzemi!
Stavet na stejnou moralni uroven obranu napadnuteho statu a imperialni expanzi
agresora je cista slepota. Pokud Rusko stahne sve drony a vojska zpatky za sve
hranice, valka do vteriny skonci. Pokud to udela Ukrajina, prestane
existovat.Tvuj vyrok, ze "EU a NATO nema cenu lidsky zivot Slovana", je naprosty
suterenni blabol - co to prosim te je ta tva "cena Slovana"? Ti tvoji zli "pani
v EU" posilaji na Ukrajinu miliardy eur a humanitarni pomoc prave proto, aby
zachranili zivoty tamnich lidi pred totalnim vyhlazenim ze strany agresora. Tva
predstava, ze zapadni svet cynicky tleska umirani lidi, je jen tvuj vlastni
vnitrni, geopoliticky klam, kterym se snazis omluvit fakt, ze obetujes
suverenitu jednoho statu pro svuj falesny pocit bezpeci. Jinak tva vize o
"tisicich dronech", ktere srovnaji se zemi Kyjev, Charkov i Moskvu, svedci o
tom, ze tve vojenske znalosti skoncily u deskove hry s vojacky. Drony jsou
precizni, takticky nastroj urceny k niceni logistiky, rafinerii, skladu munice a
vojenske techniky – nikoliv k plosnemu kobercovemu bombardovani mest. Mesta se
se zemi srovnavaji tezkym delostrelectvem a balistickymi raketami, coz
mimochodem v primem prenosu predvadi ruska armada. Tva apokalypticka fikce je
jen hystericka krec, ktera nema s realnou moderni vojenskou strategii vubec nic
spolecneho..