Budu tě kiwichlapče nazývat tajtrlíkem, to vyžaduje tvá úroveň
chápání.
UFOnauti z NZ do EU ještě nedorazili, takže EU nezbrojí proti
novozélanským ufonautům. Někam si to prosím tě napiš.
Varšavský pakt se kdysi dávno rozpadl a tak se EU necítí být ohrožena
neexistujícím Varšavským paktem. I toto si někam prosím tě napiš.
A proč se v EU opět zbrojí? No protože soused chce zničit svého a našeho souseda, aby jeho rachejtle s jadernými hlavicemi rychlej dopadly na města EU. Tohle, tajtrlíku, NZ nehrozí, věc zvaná bohem NZ ochrání.
Někam si prosím tě napiš význam slov "impérium" a "imperátor".
