Vědci přišli s teorií, že vesmír skutečně stvořil Bůh.
Popsali jeho přesnou podobu. Vše směřuje k Bohu
...věda je ze své definice omezená ve svém rozsahu a může nám říci
pouze o přírodních jevech. Může vysvětlit určité zákony existujícího
vesmíru, například přitažlivost dvou objektů (gravitaci), nebo proč je
nitroglycerin nestabilní sloučenina. Může i vysvětit mnohé jevy....
Ale nedokáže nám předpovědět, proč by měl být vesmír vůbec
zkonstruován s gravitací....

... "ale zdravý,
férovo mysliaci, nezaujatý rozum hovorí jasne...takýto rozum nepotrebuje
priamy dôkaz,"
