ne nemělo by v žádném případě, válkychtivý esesáčku. A jestli to udělá, tak ruSSko končí. Dočká se hněvu všech mocností včetně Číny.
ne nemělo by v žádném případě, válkychtivý esesáčku. A jestli to udělá, tak ruSSko končí. Dočká se hněvu všech mocností včetně Číny.
SSoucet ja si v zadnem pripade nepreji, aby rus pouzil atomovku -- dokud bude u moci pan Putin tak se tak nestane.
tak tím nevyhrožuj, když si to nepřeješ, pane fandící novodobým fašistům.
zastáváš stejné postoje, jaké má ruSS a obhajuješ ho v jeho jednání, tak nekecej. Oba s Visitorem fandíte novodobému fašistickému monstru. Protože jste sami monstra.
zato, ze clovek ma svuj nazor a nepapouskuje nazor nekoho jineho s medii - tak je fasista?
přestaň tu vykládat lži. Tady jde o pravdu ne o to co jaká média
píší.
Pokud papouškuješ fašistická média si fašista.
Jonatane - ja zadne fasisticke media neznam -- jestli mas na mysli ruske - opravdu neznam - zato ty je musis zbat moc dobre kdyz tak jasbe pises o mne, ze pisu nacisticke lzi .
Ja jsem ti hned odpustil verim, ze ti Buh odpusti taky zato co o mne pises za nepravdu. Dobrou Kiwiboy
trrolle Rusko vyhrožuje atomovkou, když se roztahují a ty by ses jim
bránil. Takže ty atomovky používají nesprávným způsobem. Je třeba na to
jejich vyhrožování nebrát ohled a Rusáky porazit. Pokud hodí atomku je
třeba spálit Moskvu a Petrohrad atomkama na popel. Já bych dal Ukrajincům
atomovou bombu respektive víc atomových bomb. 
když ten názor je fašistický, proruSSký a proválečný, tak
ano... proruský názor nie je fašistický....mal by si si už konečne
uvedomiť, brať to ako fakt, že Rus má úplne iné názory na túto válku, a
tak koná...celý svet tvrdí, že jediná pravda je na strane Ukrajiny - nie je
- a je to vidieť, ako Poliaci odoberajú vysoké štátne vyznamenania udelené
Ukrajine (a Ukrajina ich vracia drze s posmechom "poštou")...Poliaci sa
vzhľadom na Ukrajinu dobehli!, urobila si z nich šaša!
...Ukrajina sa fašizmu nevzdala, on bublá v ich mysliach...myslím, že by sa
dnes celá EÚ mala báť Ukrajiny, neskutočne sa na základe stovák miliárd
euro vyzbrojuje, robí vojenský výskum, nové zbrane, vo výrobe dronov a v
ich likvidácii (vývoj) nemá konkurenciu...
...možno príde čas, že EÚ bude prosiť Rusov, aby im pomohla v boji proti
Ukrajine, Ukrajina sa stáva vojenskou veľmocou, a ak sa nezastaví jej
financovanie vojenského výskumu a vývoja a výroby zbraní, bude vydierať -
už to robí, už si robí z iných srandu!....takže "tešme sa" na Ukrajinu v
blízkej budúcnosti - bude vydierať, a vehementne!....
ruSS má jiné názory na válku, protože má fašistické názory, drahý soudruhu. Koná fašisticky. Fašismus bublá v ruSSkých myslích, i ve tvé mysli, soudruhu. Projevuje se to tím, že byste chtěli nemilosrdně a sebeoslavně válčit, krást, zabíjet a dobývat nová území. Vaše povýšenost, bezcitnost, amorálnost, nenávist a ulhanost z vás dělá netvory, zrůdy, jakými byli esesáci.
RuSS má jiné názory na válku, protože má fašistické názory, drahý soudruhu..,. naopak, fašismus bohate žije na Ukrajine, zvelebuje svojich fašistických hrdinov (preto konflikt s Poľskom)...a nie som "soudruh" som katolík, nikdy som s komunistami nemal nič spoločné, tak sa nezosmiešňuj, a neopakuj ako táraj!
"Nejvíc neonacistů/nacionalistů je v RuSSku a
jejich jednání je fašistické a imperiální."
Tvá rétorika je komunistická a jsi závislý na rétorice RuSSka a
jeho přisluhovačů.
"Co řeknou oni je pro tebe svaté a jejich
fabulace sdílíš dál."

Vizitore podstata je jinde. Rusové i ty vyznáváte právo silnějšího. Podle vás Rusko jako silnější má právo na Ukrajinu. Je třeba ukázat Rusku, že je slabší.
Až padne 3 miliony Rusů oni toho nechají a stáhnou ocas.
Nebo že by Putinovi docházelo vojáci a on po volbách vyhlásil
mobilizaci?
to bude masakr- zase prchnou statisíce Rusů do zahraničí a Rusko se
ekonomicky zhroutí. 
Na Ukrajině fašismus nežije, Ukrajinci nemají fašistické tendence: netouží po tom, nemilosrdně a sebeoslavně válčit, krást, zabíjet a dobývat nová území. Nemají mentalitu tvojí, ani ruSSů: nejsou povýšení, bezcitní, rozkazovační, amorální, ani nenávistní. Nemají fašistické vlastnosti. Jsou to naopak demokraticky smýšlející lidé, co touží po vlastní prosperitě a chtějí žít s okolními národy v míru. Tak se prober do reality, soudruhu!
Poláci naopak vyvražďoval v té době Ukrajince- Armia Krajowa (AK) a
Bataliony Chłopskie
se podíleli na těchto masakrech Ukrajinců. 
Tvrzení, že „Ukrajina se fašismu nevzdala“, je vážné obvinění bez
důkazů. Existence krajně pravicových skupin neznamená, že fašistický je
celý stát – stejnou logikou by bylo možné označit téměř každou
evropskou zemi.
Představa, že se EU bude brzy doprošovat Ruska o pomoc proti Ukrajině, je
čistá spekulace, bez jediné opory ve faktech. To už není argument, ale
politický nesmysl.
Stejně nepodložené je tvrzení, že Ukrajina chce Evropu vydírat nebo ji
vojensky ovládnout. Neexistují žádné důkazy, že by Ukrajina plánovala
agresi vůči státům EU.
Šíření katastrofických scénářů a vydávání vlastních dojmů za
jistou budoucnost je argumentace lžiproroků.
Je to jen strašení a dezinformační proruská propaganda. 