až si Maďarsko vezme své území, které nemělo nechávat
Slovensku...teba zoberie skôr Nemec - my sme suverénny národ s
históriou, kultúrou, náboženstvom, umením, tradíciou, s Hunmi nemáme nič
spoločné...a neprovokuj, opakuješ sa smiešne už po x-krát...
...kus súčasného Maďarska patrila Veľkej Morave (Koceľovo/Pribinovo
kniežatstvo), a môžeme ho (dnes iste len teoreticky) požadovať
naspät...tak neprovokuj, je to smiešne, vystupuješ smiešne...vieš, kto sú
Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi)
predstavuješ -
...je vám smutno, a stůnete že nie sme s vami v jednom štáte, denne to
čítam na mnohých fórach! - vy ste proste stále Čechoslováci, a tlačíte
to aj nám do hlavy....nie sme, sme suverénni! ...
...mnohí Češi chcú žiť na slovensku, berú si Slovenky, lebo sú to
krásne - ženy! - aj ty máš Slovenku? prečo si si nenašiel Češku?...sme
proste iní ako Bohémi, či potomkovia fiktívneho praotce Čecha...a opakujem,
robte všetko preto, aby vás nepohltili Germáni...

