decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má čítať?
Běžný Rus může třídenní speciální operaci vidět asi takto:
https://www.armyweb.cz/images/000MF000/%C4%8CERVEN%202026/22.06.2026/benzin.jpg
Hlavně na Krymu to tak je.
až si Maďarsko vezme své území, které nemělo nechávat
Slovensku...teba zoberie skôr Nemec - my sme suverénny národ s
históriou, kultúrou, náboženstvom, umením, tradíciou, s Hunmi nemáme nič
spoločné...a neprovokuj, opakuješ sa smiešne už po x-krát...
...kus súčasného Maďarska patrila Veľkej Morave (Koceľovo/Pribinovo
kniežatstvo), a môžeme ho (dnes iste len teoreticky) požadovať
naspät...tak neprovokuj, je to smiešne, vystupuješ smiešne...vieš, kto sú
Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi)
predstavuješ -
...je vám smutno, a stůnete že nie sme s vami v jednom štáte, denne to
čítam na mnohých fórach! - vy ste proste stále Čechoslováci, a tlačíte
to aj nám do hlavy....nie sme, sme suverénni! ...
...mnohí Češi chcú žiť na slovensku, berú si Slovenky, lebo sú to
krásne - ženy! - aj ty máš Slovenku? prečo si si nenašiel Češku?...sme
proste iní ako Bohémi, či potomkovia fiktívneho praotce Čecha...a opakujem,
robte všetko preto, aby vás nepohltili Germáni...
ad visitor77:
Operovani s Velkou Moravou a Blatenskym knizectvim jako s nastroji moderneho
uzemniho naroku je projev hlubokeho diletantstvi - projektovat moderni koncept
etnickeho narodniho statu do 9. stoleti je teleologicky anachronismus
nejhrubsiho zrna. Pokud by mezinarodni pravo sdilelo tvoji detinskou logiku,
museli by Italove zitra anektovat celou zapadni Evropu a Mongolove polovinu
Eurasie. Stejne tak tvoje absurdni rasove vyhranovani se vuci „Hunum“
ukazuje, ze tvoje znalosti o etnogenezi stredoeovropskeho prostoru zamrzly na
urovni romantickych basnicek z 19. stoleti. Geneticky a kulturne jsou si dnesni
Stredoveropane – vcetne Slovaku a Madaru – tak blizci, ze tvoje snaha o
budovani jakesi kmenove cistoty pusobi v 21. stoleti vyslovene smesne a vedecky
neudrzitelne. S nadsenim tleskas imperialnimu revizionismu a porusovani
mezinarodniho prava na Aljasce, ale jakmile nekdo (byt v provokaci jako slecna s
pindourem) aplikuje stejnou zvracenou logiku na Trianonske hranice, okamzite se
hystericky schovavas za nedotknutelnou suverenitu. Nemuzes cynicky ohybat
mezinarodni pravo podle toho, ke ktere velmoci zrovna vzhlizis jako vazal. Tvoje
potreba vytahovat antropologicke fetise (krasa slovenskych zen), urazet ceskou
identitu nalepkou "Bohemu“ a blouznit o tom, jak Cesi "stunu“ po spolecnem
state, je z psychologickeho hlediska pruzracne cistou projekci hlubokeho
komplexu meneccennosti. Moderni, sebevedomy a suverenni narod nema zapotrebi
neustale hystericky jecet do sveta, ze "neni sra**a“, a definovat svou hodnotu
pouze skrze animositu vuci sousedum. Korunou tveho myslenkoveho selhani je pak
tvoje deklarovana katolicka identita. Pokus povysit primitivni, kmenovy
sovinismus a nenavist vuci jinym narodum na moralni ctnost je v primem a
fatalnim rozporu s krestanskym univerzalismem. Ty nejsi obhajce viry, Ty jsi
pouze ublizeny nacionalni fetisista, ktery si z nabozenstvi udelal politicky
kyj.
"Slovensko = Titanic" - "s kapitánem Ficem a ta kra, do které narazili je proruská
politika."

Jih Slovenska je Maďarsko, Bratislava se jmenovala Prešpurk a bylo to maďarské město. Maďar nedopustí odtržení svého území a vezme si zpět, co mu patří. Slovensko může být samostatný stát, ale bez jihu, to Maďar nikdy nedovolí, aj to tak je.
Tak jako přeješ Rusku vrácení bývalého území, stejně přej i
Maďarsku. 