decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má čítať?
Máme tu, hen tů, demograciju.
To je jako někde na pavlači - dvě hádavé baby se do sebe pustí, ovšem ne
v soukromí, potřebují publikum.
ad visitor77:
.."decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má
čítať?"..
nekdo za vas, teisty tu spinavou praci udelat musi - pro tebe je soucet heretik
a pro mne pseudovedec.. omlouvam se tedy za kolegou Ondim zmineny pavlacovy
hluk, ale kdyz diletanta zamerne verejne usvedcuji z podvodu s prameny presnym
curysskym originalem z roku 1952 nebo kuprikladu srovnavam jeho logiku se
syntaxi psa a vraha, tak tato exekuce intelektualniho bezdomovce, ideoveho
hybrida a duchovniho migranta holt trochu hluci, drahy priteli
Visitor77 se sám neumí slušně chovat, mně imrvere napadá a zaneřáďuje tím diskuze a to kdo má číst ?
Běžný Rus může třídenní speciální operaci vidět asi takto:
https://www.armyweb.cz/images/000MF000/%C4%8CERVEN%202026/22.06.2026/benzin.jpg
Hlavně na Krymu to tak je.
Na Krymu je zakázaní prodej Benzínu lidem, vše jde armádě. 
Rusáci zrušili pionýrské tábory na Krymu i dál po pobřeží.
Chtělo by to třídenní Ukrajinskou derusifikaci Krymu:

až si Maďarsko vezme své území, které nemělo nechávat
Slovensku...teba zoberie skôr Nemec - my sme suverénny národ s
históriou, kultúrou, náboženstvom, umením, tradíciou, s Hunmi nemáme nič
spoločné...a neprovokuj, opakuješ sa smiešne už po x-krát...
...kus súčasného Maďarska patrila Veľkej Morave (Koceľovo/Pribinovo
kniežatstvo), a môžeme ho (dnes iste len teoreticky) požadovať
naspät...tak neprovokuj, je to smiešne, vystupuješ smiešne...vieš, kto sú
Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi)
predstavuješ -
...je vám smutno, a stůnete že nie sme s vami v jednom štáte, denne to
čítam na mnohých fórach! - vy ste proste stále Čechoslováci, a tlačíte
to aj nám do hlavy....nie sme, sme suverénni! ...
...mnohí Češi chcú žiť na slovensku, berú si Slovenky, lebo sú to
krásne - ženy! - aj ty máš Slovenku? prečo si si nenašiel Češku?...sme
proste iní ako Bohémi, či potomkovia fiktívneho praotce Čecha...a opakujem,
robte všetko preto, aby vás nepohltili Germáni...
ad visitor77:
Operovani s Velkou Moravou a Blatenskym knizectvim jako s nastroji moderneho
uzemniho naroku je projev hlubokeho diletantstvi - projektovat moderni koncept
etnickeho narodniho statu do 9. stoleti je teleologicky anachronismus
nejhrubsiho zrna. Pokud by mezinarodni pravo sdilelo tvoji detinskou logiku,
museli by Italove zitra anektovat celou zapadni Evropu a Mongolove polovinu
Eurasie. Stejne tak tvoje absurdni rasove vyhranovani se vuci „Hunum“
ukazuje, ze tvoje znalosti o etnogenezi stredoeovropskeho prostoru zamrzly na
urovni romantickych basnicek z 19. stoleti. Geneticky a kulturne jsou si dnesni
Stredoveropane – vcetne Slovaku a Madaru – tak blizci, ze tvoje snaha o
budovani jakesi kmenove cistoty pusobi v 21. stoleti vyslovene smesne a vedecky
neudrzitelne. S nadsenim tleskas imperialnimu revizionismu a porusovani
mezinarodniho prava na Aljasce, ale jakmile nekdo (byt v provokaci jako slecna s
pindourem) aplikuje stejnou zvracenou logiku na Trianonske hranice, okamzite se
hystericky schovavas za nedotknutelnou suverenitu. Nemuzes cynicky ohybat
mezinarodni pravo podle toho, ke ktere velmoci zrovna vzhlizis jako vazal. Tvoje
potreba vytahovat antropologicke fetise (krasa slovenskych zen), urazet ceskou
identitu nalepkou "Bohemu“ a blouznit o tom, jak Cesi "stunu“ po spolecnem
state, je z psychologickeho hlediska pruzracne cistou projekci hlubokeho
komplexu meneccennosti. Moderni, sebevedomy a suverenni narod nema zapotrebi
neustale hystericky jecet do sveta, ze "neni sra**a“, a definovat svou hodnotu
pouze skrze animositu vuci sousedum. Korunou tveho myslenkoveho selhani je pak
tvoje deklarovana katolicka identita. Pokus povysit primitivni, kmenovy
sovinismus a nenavist vuci jinym narodum na moralni ctnost je v primem a
fatalnim rozporu s krestanskym univerzalismem. Ty nejsi obhajce viry, Ty jsi
pouze ublizeny nacionalni fetisista, ktery si z nabozenstvi udelal politicky
kyj.
"Slovensko = Titanic" - "s kapitánem Ficem a ta kra, do které narazili je proruská
politika."

Jih Slovenska je Maďarsko, Bratislava se jmenovala Prešpurk a bylo to maďarské město. Maďar nedopustí odtržení svého území a vezme si zpět, co mu patří. Slovensko může být samostatný stát, ale bez jihu, to Maďar nikdy nedovolí, aj to tak je.
Tak jako přeješ Rusku vrácení bývalého území, stejně přej i
Maďarsku. 
Nejhezčí jsou všechny, které se mi líbí. A těch je všude zhruba stejné procento (tedy po korekci na podíl obézních v dané populaci)…
Prešpurk je česká verze německého názvu Preßburg, maďarsky se to jmenuje Pozsony.
„…vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ…“
Ty ale nejsi žádný podstatný reprezentant svého národa (ani my svého), abys mohl interpretovat náš názor na tebe jako názor Čechů na Slováky! To je naprosto stejný ublíženecký postoj, jako když černoch nebo cikán za jakoukoliv antipatií bělocha či gádža ke své osobě automaticky vidí rasismus, a ne třeba své hloupé názory…