Ale jo ja mám doma dobré klima neb peru všechny polštáře a deky a je od
toho chládek i vlhko v bytě.. pohoda.. :-) 
Předmět diskuze:
Bůh a nebo Bohové?
Proč Bůh o sobě mluví v množném čísle?
Bohové jste: Žalm 82:6, Jan 10:34,
G 1/26 I řekl Bůh: „Učiňme člověka, aby byl naším obrazem podle naší podoby...
