Bohové jste

Předmět diskuze: Bohové jste - Bůh a nebo Bohové? Proč Bůh o sobě mluví v množném čísle? Bohové jste: Žalm 82:6, Jan 10:34, G 1/26 I řekl Bůh: „Učiňme člověka, aby byl naším obrazem podle naší podoby...

Zobrazení reakcí na příspěvek #4048

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ženský protějšek Boha
před 24 hodinami | #4048
Reakce na příspěvek #4046

Ale jo ja mám doma dobré klima neb peru všechny polštáře a deky a je od toho chládek i vlhko v bytě.. pohoda.. :-) *10535*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Ženský protějšek…
před 23 hodinami | #4050 (1)

To J..e + J..n by si měli dávat mokrý hadr přes čelo, těm to moc nejde po lidsku :-)