Svěží, na hladině a ve společnosti Boha Stvořitele a Otce lidstva.
Ty asi milujes i Trumpa ze?Je to tvuj syn ze?Nebo on je ten Buh..tvuj otec?
...to nejni k smichu!!To je smutne ze je nekdo postizeny!!
...zajimave...pises vsude blbosti,otravujes s tim lidi,ale kdyz se te nekdo na neco zepta,tak mlcis.
...mas na mysli Trumpetu??
Tak to by mě ani nenapadlo, nazývat ho Bohem.
to je od tebe hezke