Dekuji za radu.Ja se nemam kam odstehovat.A pokud se znovu narodim,chci byt
moucha.A kdo dnes neni postizenej??? 
Dekuji za radu.Ja se nemam kam odstehovat.A pokud se znovu narodim,chci byt
moucha.A kdo dnes neni postizenej??? 
Na každou mouchu se najde nějaká ta plácačka :-).
Když ještě bylo hodně much tak to se věšeli na lustry mucholapky :-)
Jako ze bys me placla jo?
Ja mucholapky pouzivam ve staji porad,oni
uz se v CR nedelaji?
Mouchám se to stává asi že často, že je někdo plácne, plácačkou..
to by sis asi že vyvolil nejisté bytí.., býti mouchou..

To nevim, to asi jo - že se vyrábějí ..