Koukám, že se nějaká krysa postarala zamknout i diskuzi láska.
No, chtěl jsem tam napsat, a už bylo zamčeno, takže smůla, třeba to někomu ani nevadí, každopádně Tobě přeji hezký večer Enží.
Ahoj ,no je jim vše u prdele . Tady konzervace padla. Spíš se chystají na volby a lidé.cz..