"PŘEJME LIDEM I ANDĚLŮM JEN A JEN DOBRO!!!"
"PŘEJME LIDEM I ANDĚLŮM JEN A JEN DOBRO!!!"
Když já ještě žádného anděla nepotkala. Nějak na mě ty mocnosti
nebeské pozapomněly. Nebo že bychom se my dva dělili o jednoho? Ten by se
chudák ale nalétal, což?

Že by se mě bál? Mě, "Z GRUNTU HODNÉ ŽENSKÉ" .{color: red}? 
Post scriptum:
Čertů jsem tady na sídlišti na Mikuláše vidívala spousty, vloni už žádného. Asi se za čerty převlékají jen příbuzní, i za anděly, i za Mikuláše.

Čertů ubývá. Kolik jen já jich viděl po sídlištích na Mikuláše
chcíplých rok co rok!!! 
Divíte se? Nadzemních kontejnerů na odpad
ubývá a do těch podzemních je špatný přístup a oni se ke zbytkům jídla
nedostanou, a tak jim docházejí síly k životu. 