Mýlíte se! Nejsem to já, kdo tu píše!
Je to Duch Boží, který dělá Krista Kristem! 
Mýlíte se! Nejsem to já, kdo tu píše!
Je to Duch Boží, který dělá Krista Kristem! 
To chápu. Je fajn, že tě tato víra drží nad vodou - a hlavně na svobodě.
Jen ta chudáci Dvojičky - tie to odnésli (či odnésla?). Ten mafián a současný totální propadlík své moci i nemoci a nátlaku nejstarší dcerušky a jejího chotě zdá se, že už pietně na výročí té ranní až dopolední události ani nepředčítá jména obětí z řad nejen kancelářských krys, ale i pasažérů, hasičů a dalších. Pilotů, původem ze SA a vycvičených v \US|A \(stejně ja\ko B\abišův nejsta\rší syn), se \kupod\ivu tato pieta netýká. A Bush mladší k mému obrovskému údiv\u vzá\pět\í po a\b\solv\ov\á\ní \\zb\o\žn\\é\ \mš\\e\ v\\\yh\lásil \\př\e\\d kost\\e\l\e\\ \\v\\á\l\ku - "\\\\\\\\\\\\\\\\Afghan\\\istan\\u\\\\"
\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\,\\\