"NÁŠ NEBESKÝ OTEC JE ŽIVÝ BŮH. JEDINÝ BŮH."
Vím, že žádní bohové nejsou, neexistují. Jaký máme život záleží
jen na nás a na společnosti do které jsme se narodili. Je ale pravdou, že to
nebude do budoucna jednoduché. Stát se za posledních třicet let Česko se za
posledních třicet let zadlužil při prodeji a nebo likvidaci bank,
spořitelen, pojišťoven, některých průmyslových podniků. České
zemědělství už nestačí zajistit potravinovou soběstačnost, u nás
vyrobeno elektřinu nám prodávají Němci ... . Kdyby nějací bohové
(vševědoucí a všemocní) existovali tak by to nemohli dopustit. 
Protože ,Češi jsou takový kkt co svět neviděl .
Co v poslední době vidím na vlastní kůži atd .mi stačí .
Ne Buh ale lidé
Nedivím ,že pak někdo někoho zastřelí .
Jeden člověk prý řekl: "Vím, že nic nevím!" A ten člověk byl
údajně velmi moudrý! 
Pravdou je, že bohové a bohyně nejsou, tedy až na jednoho!!! Bůh
Stvořitel a Otec náš je! 
A uznejte sám, že chování lidí je pěkným divadlem!!! 