"NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ OTEC MÁ ABSOLUTNÍ MOC NAD CELÝM LIDSTVEM."
"NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ OTEC MÁ ABSOLUTNÍ MOC NAD CELÝM LIDSTVEM."
Vím, že žádní bohové nejsou, neexistují. Jaký máme život záleží
jen na nás a na společnosti do které jsme se narodili. Je ale pravdou, že to
nebude do budoucna jednoduché. Stát se za posledních třicet let Česko se za
posledních třicet let zadlužil při prodeji a nebo likvidaci bank,
spořitelen, pojišťoven, některých průmyslových podniků. České
zemědělství už nestačí zajistit potravinovou soběstačnost, u nás
vyrobeno elektřinu nám prodávají Němci ... . Kdyby nějací bohové
(vševědoucí a všemocní) existovali tak by to nemohli dopustit. 
Protože ,Češi jsou takový kkt co svět neviděl .
Co v poslední době vidím na vlastní kůži atd .mi stačí .
Ne Buh ale lidé
Nedivím ,že pak někdo někoho zastřelí .
Jeden člověk prý řekl: "Vím, že nic nevím!" A ten člověk byl
údajně velmi moudrý! 
Pravdou je, že bohové a bohyně nejsou, tedy až na jednoho!!! Bůh
Stvořitel a Otec náš je! 
A uznejte sám, že chování lidí je pěkným divadlem!!! 