Bůh na nás nezapomíná! Ovšem my lidé
na svého Otce zapomínáme často! 
"JE TO SMUTNÉ KONSTATOVÁNÍ, ŽE NA SVÉHO NEBESKÉHO OTCE ČASTO ZAPOMÍNÁME."
A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil
člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha
(bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi.
Bible je dobře vymyšlená
učebnice jak to dělat.
Nevím, proč se ptáte 2x, ale mně to
nevadí. Jste prostě zvídavý člověk. 
A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil
člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha
(bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi.
Bible je dobře vymyšlená
učebnice jak to dělat.
NETRAPTE SE TĚMI OTÁZKAMI - DŮLEŽITÉ
JE, ŽE BŮH ŽIJE A ŽE JE LÁSKYPLNÝ A MILOSRDNÝ!