"ANO, LIDSTVO JE V MORÁLNÍM ÚPADKU!"
Kdyby existoval bůh, tak by to všechno byla jeho zvůle. Údajně je všemocný a vševědoucí.
Žije jako neurčitá představa v hlavách věřících podporovaná černoprdelníky kteří z této pohádky docela slušně žijí. Dokonce na ně přispívá stát.
Bůh je skutečný! Ano Živý Bůh je jsoucí! 
P.S. O VAŠÍ EXISTENCI LZE POCHYBOVAT, ALE O BOŽÍ EXISTENCI NE. 
Všechna náboženství jsou jen jeden ze způsobů jak ovládat lidi. Dokonce se kvůli různým vírám válčilo. Divím se, že ještě v době dnešního poznání světa, někdo může věřit na bohy.
Dokažte jeho existenci a teprve potom můžete hodnotit jeho vlastnosti. Ten váš bůh je jen nejasnou představou ve vaší hlavě.
Ovšem ve Vaší hlavě je zablokovaný přístup k informacím, že Bůh je
Vaším Otcem! 