MY SE CHOVÁME ZLE A ZVRHLE A BŮH NÁS MÁ
V TOM PODPOROVAT? 
MY SE CHOVÁME ZLE A ZVRHLE A BŮH NÁS MÁ
V TOM PODPOROVAT? 
Už jsem tu několikrát psal a znovu to opakuji. Bůh je jen pohádková
představa v hlavách věřících podporovaná duchovními. Nikdo jeho
existenci nedokázal. Bohové ve skutečnosti neexistují stejně, jako
neexistují čerti, andělé a nebo vodníci. Je k nevíře, že jsou lidé,
kteří v jejich existenci stále věří.
- pohádková knížka.
Bůh je jen pohádková postava stejně jako vodník a nebo čert. Nikdy se
nedokázala jeho existence. Je až s podivem, že se dodnes, z této pohádkové
bytosti, dobře živí tolik černoprdelníků. 
Bůh je Stvořitelem vesmíru! 
VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE.

A kdo stvořil boha? Ve skutečnosti to byli lidé kteří vytvořili
představu pohádkové bytosti. Bohové existují jen jako pohádkové bytosti v
hlavách věřících. Jak si boha kdo představí, takového ho má. 
Já osobně původ Boha Stvořitele a Otce svého a našeho neznám, ale
nemám s tím problém! 