Ti lidé si to vsugerovali, že je Ježíš uzdravil - uzdravení prováděl
a provádí náš Otec! 
Ti lidé si to vsugerovali, že je Ježíš uzdravil - uzdravení prováděl
a provádí náš Otec! 
Asi jenom Ti co nečetli evangelium:
J 14,10 A což nevěříš, že já v Otci a Otec ve mně jest? Slova, kteráž
já mluvím vám, sám od sebe nemluvím, ale Otec ve mně přebývaje, onť
činí skutky.
J 14,11 Věřtež mi, že jsem já v Otci a Otec ve mně; nebo aspoň pro samy
skutky věřte mi.
J 10,38 Pakliť činím, tedy byste pak mně nevěřili, aspoň skutkům
věřte, abyste poznali a věřili, že Otec ve mně jest, a já v něm.
J 14,20 V ten den vy poznáte, že já jsem v Otci svém, a vy ve mně, a já v
vás 
A jak by se Otec staral o ostatní
tvorstvo včetně celého lidstva, když si Ježíš údajně nárokoval, že
má Otce v sobě? Kdy začnete používat rozum, sestro? 
Proč hned urážíš ?
O svém rozumu pouvažuj kdy přijme evangelium ?
Efezským 4:6...jeden Bůh a Otec všech, který je nade všemi, skrze všechny
působí a je ve všech.
1Jan 4
15Kdo vyzná, že Ježíš je Syn Boží, v tom zůstává Bůh a on v Bohu.
16Také my jsme poznali lásku, kterou Bůh má k nám, a věříme v ni. Bůh
je láska, a kdo zůstává v lásce, v Bohu zůstává a Bůh v něm.
Jde o to, že Vy tu neustále Otce
ponižujete a z Ježíše děláte nadčlověka!!! 