Asi jenom Ti co nečetli evangelium:
J 14,10 A což nevěříš, že já v Otci a Otec ve mně jest? Slova, kteráž
já mluvím vám, sám od sebe nemluvím, ale Otec ve mně přebývaje, onť
činí skutky.
J 14,11 Věřtež mi, že jsem já v Otci a Otec ve mně; nebo aspoň pro samy
skutky věřte mi.
J 10,38 Pakliť činím, tedy byste pak mně nevěřili, aspoň skutkům
věřte, abyste poznali a věřili, že Otec ve mně jest, a já v něm.
J 14,20 V ten den vy poznáte, že já jsem v Otci svém, a vy ve mně, a já v
vás 
Předmět diskuze:
❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

A jak by se Otec staral o ostatní
tvorstvo včetně celého lidstva, když si Ježíš údajně nárokoval, že
má Otce v sobě? Kdy začnete používat rozum, sestro? 
Jde o to, že Vy tu neustále Otce
ponižujete a z Ježíše děláte nadčlověka!!!
Přeji Vám hezký den!