Co řekl Ježíš?
Řekl: "Otec je větší než já!"
Je tedy jasné, že by Otce do sebe nenasoukal -
musel by ho ho nejprve rozkousat!
Co řekl Ježíš?
Řekl: "Otec je větší než já!"
Je tedy jasné, že by Otce do sebe nenasoukal -
musel by ho ho nejprve rozkousat!
Ovšem Duch Boží nás prostupuje!
Ale Duch Boží není Bůh a není ani Otcem lidstva! Duch Boží je nástroj
Boží k ovládání všeho a všech, co Bůh stvořil. 
Jan 10
. Skutky, které já činím ve jménu svého Otce, ty o mně svědčí. 26Ale
vy nevěříte, protože nejste z mých ovcí. 27Mé ovce slyší můj hlas, já
je znám, jdou za mnou 28a já jim dávám život věčný; nezahynou na
věčnost a nikdo je nevytrhne z mé ruky. 29Můj Otec, který mi je dal, je
větší nade všechny a nikdo je nemůže vytrhnout z ruky mého Otce. 30Já a
Otec jsme jedno.“ 
Jan 17
21 Aby všickni jedno byli, jako ty, Otče, ve mně, a já v tobě, aby i oni v
nás jedno byli..
Nezávidím Vám, myslíte-li si, že máte v sobě všechny pokřtěné lidi
a že současně jste v každém z nich Vy!!! 
Měla jsem na mysli zdejší křesťany visitor77, Jonatan1. + jitrnici, co
ti si ke mně dovolují to je už přespříliš.
Proč si myslíš že žiju špatně a hned mně kvůli tomu napadáš ?
Máte své diskuze! Budete-li tam vkládat smysluplné příspěvky, třeba
někoho zaujmou. 
Moje příspěvky jsou všechny smyslplné :-)
Že to není katechizmus ni tvoje konstrukce je věc druhá :-).
Já nejsem ovce! Jsem Boha milujícím člověkem! 
Pokládáte-li se za ovci, je to Váš problém! 
Matouš 25
32a budou před něho shromážděny všechny národy. I oddělí jedny od
druhých, jako pastýř odděluje ovce od kozlů,
33ovce postaví po pravici a kozly po levici.
Bůh je milosrdnější než se
Ježíš domníval. BUDETE HODNĚ PŘEKVAPENÁ!!! 
Jen aby :-)
Darebáků je tu hodně - takto by to v nebi nemohlo vypadat :-)