má Panbůh ?
a za co chodí na oběd ??
to se nechá vždycky od někoho pozvat ?
nemám rád vyžírky
Rozjímám tu. . . 
Co když ty změny počasí způsobují
všechny ty rozsáhlé požáry, které vznikají ve válkách? 
Zdraví je potřebné, ale v
Československu se o zdraví všech lidí starala jedna zdravotní pojišťovna
a zvládala to! V Česku jich je nyní sedm, ale odmítají mnohé lidi léčit,
je-li léčba drahá, protože by ty pojišťovny potom neměly miliardové
zisky! Jak směšně tedy vyznívá, že politici v Česku chtějí zestátnit
ČEZ, ale zdravotní pojišťovny ne, přestože se ví, jak nehorázně na
lidech vydělávají!!! 
Osud? 
Celý život pilně pracujete, abyste
měli alespoň průměrný důchod, a potom zjistíte, že flákači mají sice
důchod minimální, ale stát jim k tomu dává štědrou sociální podporu,
že jsou na tom lépe než Vy!!!

Bylo by špatné, kdyby stát dotoval pouze
miliardáře a jimi zkorumpované politiky!!! 
V Česku nikdo pracovat nemusí! 
Stačí vědět, kde a kdy se rozdává
jídlo zadarmo! 