❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: kolik peněz
před 2 hodinami | #20669
| Předmět: RE: kolik peněz
před 2 hodinami | #20671 (1)

*13845* Bůh peníze nepotřebuje! Patří mu celý vesmír včetně planety Země! *13842*



| Předmět: RE: RE: kolik peněz
před 2 hodinami | #20672 (2)

a za co chodí na oběd ??
to se nechá vždycky od někoho pozvat ?
nemám rád vyžírky



| Předmět: Rozjímám tu. . .
před 2 hodinami | #20666

*5671* Rozjímám tu. . . *35060*

*2386* Co když ty změny počasí způsobují všechny ty rozsáhlé požáry, které vznikají ve válkách? *8430*



| Předmět: RE: Rozjímám tu. . .
před 2 hodinami | #20667 (1)

*6578* Dnes a denně někde něco hoří! A nejsou to žádné malé požáry!!! *6578*




| Předmět: RE: RE: Rozjímám tu. . .
před 2 hodinami | #20668 (2)

*34015* "VÁLKA JE ĎÁBELSKÝM ZLEM."



| Předmět: RE: RE: RE: Rozjímám tu. . .
před 2 hodinami | #20670 (3)
| Předmět: VENEZUELA ZAŽILA DVĚ SILNÁ ZEMĚTŘESENÍ!
před 2 hodinami | #20664

*6578* "VENEZUELA ZAŽILA DVĚ SILNÁ ZEMĚTŘESENÍ."



| Předmět: RE: VENEZUELA ZAŽILA DVĚ SILNÁ…
před 2 hodinami | #20665 (1)
| Předmět: NEPŘEJME SI VÁLKU!
před 2 hodinami | #20662

*10736* NEPŘEJME SI VÁLKU!

*33792* PŘEJME SI MÍR!



| Předmět: RE: NEPŘEJME SI VÁLKU!
před 2 hodinami | #20663 (1)

*33792* ŽIVOT V MÍRU SE LÍBÍ I DĚTEM. *33792*



| Předmět: JSME BOŽÍ LIDÉ.
před 3 hodinami | #20658

*16905* JSME BOŽÍ LIDÉ. *17202*



| Předmět: RE: JSME BOŽÍ LIDÉ.
před 3 hodinami | #20660 (1)

*10715* PŘED BOHEM JSME BRATŘI A SESTRY! *32618*



| Předmět: RE: RE: JSME BOŽÍ LIDÉ.
před 2 hodinami | #20661 (2)
| Předmět: chci slyšet
před 3 hodinami | #20657

ŠUSTIT PRACHY !



| Předmět: RE: chci slyšet
před 3 hodinami | #20659 (1)

*9388* POČÍTÁTE SVÉ ÚSPORY? *27179*




| Předmět: Zdraví je potřebné, ale. . .
před 3 hodinami | #20652

*22494* Zdraví je potřebné, ale v Československu se o zdraví všech lidí starala jedna zdravotní pojišťovna a zvládala to! V Česku jich je nyní sedm, ale odmítají mnohé lidi léčit, je-li léčba drahá, protože by ty pojišťovny potom neměly miliardové zisky! Jak směšně tedy vyznívá, že politici v Česku chtějí zestátnit ČEZ, ale zdravotní pojišťovny ne, přestože se ví, jak nehorázně na lidech vydělávají!!! *6578*



| Předmět: RE: Zdraví je potřebné, ale. . .
před 3 hodinami | #20653 (1)

*12694* "UŽ ABY NÁS BŮH STVOŘITEL A OTEC NÁŠ VŠECHNY UZDRAVIL. . ."




| Předmět: Osud?
před 3 hodinami | #20650

*8430* Osud? *8508*

*1109* *25419* Celý život pilně pracujete, abyste měli alespoň průměrný důchod, a potom zjistíte, že flákači mají sice důchod minimální, ale stát jim k tomu dává štědrou sociální podporu, že jsou na tom lépe než Vy!!! *35071* *30932*



| Předmět: RE: Osud?
před 3 hodinami | #20651 (1)
| Předmět: RE: RE: Osud?
před 3 hodinami | #20654 (2)

*6578* *6578* *6578* Bylo by špatné, kdyby stát dotoval pouze miliardáře a jimi zkorumpované politiky!!! *35060*



| Předmět: RE: RE: RE: Osud?
před 3 hodinami | #20655 (3)
  • *34031* "POUZE BŮH JE SPRAVEDLIVÝ!"


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Osud?
před 3 hodinami | #20656 (4)

*33792* "BŮH SE O NÁS STARÁ LÁSKYPLNĚ A ZADARMO!!!"



| Předmět: V Česku nikdo pracovat nemusí!
před 3 hodinami | #20648

*13845* V Česku nikdo pracovat nemusí! *13842*

*9397* Stačí vědět, kde a kdy se rozdává jídlo zadarmo! *34047*



| Předmět: RE: V Česku nikdo pracovat nemusí!
před 3 hodinami | #20649 (1)

*3465* V nejhorším se dá i žebrat, ale tam kralují "turisté" z Rumunska!!! *3465*