❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět:
před 13 hodinami | #20497

Přeji ,hezké poklidné úterý a *7228* v duši .



| Předmět: RE:
před 13 hodinami | #20502 (1)

*33770* Děkuji Vám za milé přání. *4436*




| Předmět: Bůh to s námi myslí velmi dobře!
před 13 hodinami | #20493

*12694* *4437* *12694* "Bůh Stvořitel a Otec náš to s námi myslí velmi dobře!"



| Předmět: RE: Bůh to s námi myslí velmi dobře!
před 13 hodinami | #20495 (1)

*35060* "Vím, vztahy mezi lidmi a národy tomu neodpovídají. . ."



| Předmět: RE: RE: Bůh to s námi myslí velmi dobře!
před 13 hodinami | #20496 (2)

*15093* "Ale i tak jsem přesvědčený, že to Bůh s námi myslí velmi dobře!"



| Předmět:
před 14 hodinami | #20486
| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #20490 (1)

*30546* I my se šnekům často podobáme! Jen jsme rychlejší! *30546*

  • *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*


| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #20492 (1)

*3512* Přemýšlím, zda tento Váš oblíbenec byl někdy alkoholikem? *32459*



| Předmět: RE: RE:
před 13 hodinami | #20494 (2)

*30410* Já osobně pocity narkomanů, alkoholiků a kuřáků neznám! *4511*




| Předmět:
před 14 hodinami | #20483
| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #20485 (1)
| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #20487 (1)

*12216* "MÁME TU NOVÝ BOŽÍ DEN PRAMENÍCÍ V TATÍNKOVĚ LÁSCE A MILOSTI."



| Předmět: Dobré ráno, Bohu milí lidé!
před 14 hodinami | #20482

*4437* "Dobré ráno, Bohu milí a Bohem milovaní lidé!"



| Předmět: RE: Dobré ráno, Bohu milí lidé!
před 14 hodinami | #20484 (1)

*12694* *4437* *12694* "Žijeme díky Bohu Stvořiteli Otci svému!"



| Předmět: RE: RE: Dobré ráno, Bohu milí lidé!
před 14 hodinami | #20488 (2)

*12694* *4437* *12694* "**Milujeme díky Bohu Stvořiteli a Otci svému milovanému! **"




| Předmět: RE: RE: RE: Dobré ráno, Bohu milí lidé!
před 14 hodinami | #20489 (3)

*12694* *4437* *12694* "A díky našemu milovanému nebeskému Tatínkovi máme i schopnost odpouštět."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Dobré ráno, Bohu milí…
před 14 hodinami | #20491 (4)

*12694* *22971* *12694* "A tak všechno všem odpouštějme a na všechny se usmívejme!"



| Předmět: BACHA !
22.06.26 18:30:34 | #20479

JEŽÍŠ MÁ BROKOVNICI !



| Předmět: RE: BACHA !
před 14 hodinami | #20481 (1)

*34037* O tom pochybuji! K čemu by mu byla!? *27179*



| Předmět: Jen si přiznej, kým je pro Tebe Bůh!!!
22.06.26 16:46:08 | #20474

*4502* Jen si přiznej, kým je pro Tebe Bůh!!! *4502*



| Předmět: RE: Jen si přiznej, kým je pro Tebe Bůh…
22.06.26 16:47:57 | #20475 (1)

*3456* Jen si přiznej, jak bezvýznamný pro tebe je, když tě zrovna nic netrápí! *6195*




| Předmět: RE: RE: Jen si přiznej, kým je pro Tebe…
22.06.26 16:49:47 | #20476 (2)

*35060* Znáš se k Bohu pouze tehdy, když od něj něco chceš! Jen si to konečně přiznej! *4502*



| Předmět: RE: RE: RE: Jen si přiznej, kým je pro…
22.06.26 16:51:32 | #20477 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Jen si přiznej, kým je…
22.06.26 16:53:24 | #20478 (4)

*4502* "Hřešit na to, že je Bůh milosrdný, je hodně hloupé! A k Otci je to neuctivé!"



| Předmět: Jsme lidé!
22.06.26 14:14:34 | #20462

*15081* "Jsme lidé!"



| Předmět: RE: Jsme lidé!
22.06.26 14:15:35 | #20463 (1)
| Předmět: RE: RE: Jsme lidé!
22.06.26 14:33:55 | #20470 (2)

*33792* "VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY, I KDYŽ TO VĚTŠINA LIDÍ NEVÍ."



| Předmět: RE: RE: RE: Jsme lidé!
22.06.26 16:41:25 | #20471 (3)

*8734* *33792* *8734* "ANO, BŮH JE VLASTNÍM OTCEM NÁS VŠECH."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Jsme lidé!
22.06.26 16:43:15 | #20472 (4)

*12694* "Ano, Bůh je naším vlastním Tatínkem! Tak to prostě je! A miluje nás!"




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Jsme lidé!
22.06.26 16:44:15 | #20473 (5)
| Předmět: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
22.06.26 14:09:00 | #20459

*12694* "Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!"



| Předmět: RE: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
22.06.26 14:10:11 | #20460 (1)

*12694* "Žijeme v Lásce Boží našeho milujícího nebeského Otce!"



| Předmět: RE: RE: Žijeme díky Bohu a ne díky sobě!
22.06.26 14:12:41 | #20461 (2)

*12694* "Žijeme z milosti Boží našeho Tatínka a neměli bychom na to zapomínat!"



| Předmět: Děkuji Bohu i Vám...
22.06.26 14:02:20 | #20455

"DĚKUJI BOHU I VÁM VŠEM, CO O BOHU ROZJÍMÁTE."



| Předmět: RE: Děkuji Bohu i Vám...
22.06.26 14:03:15 | #20456 (1)

*12213* "Prožijte poklidné odpoledne. . ."



| Předmět: RE: RE: Děkuji Bohu i Vám...
22.06.26 14:05:30 | #20457 (2)

*741* *31844* *741* "A odpočiňte si, jako to dělají v teplých krajích. . ."



| Předmět: RE: RE: RE: Děkuji Bohu i Vám...
22.06.26 14:07:04 | #20458 (3)

*16266* *31844* *16266* "Odpolední siesta upevňuje zdraví. . ."