❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: LÁSKA JE DAREM BOŽÍM.
před 6 hodinami | #20799

*12694* *4437* *12694* "LÁSKA JE DAREM BOŽÍM."



| Předmět: RE: LÁSKA JE DAREM BOŽÍM.
před 6 hodinami | #20800 (1)

*12694* *34041* *12694* "DÍKY BOHU ZA TEN ZÁZRAČNÝ DAR. . ."



| Předmět: RE: RE: LÁSKA JE DAREM BOŽÍM.
před 6 hodinami | #20801 (2)
| Předmět: Válka!
před 7 hodinami | #20794

*35092* Válka!

*4507* Voják jde do války!

*718* (Některým se tam moc nechce!)

*22494* *503* Dvě z možností návratu vojáka z války!



| Předmět: RE: Válka!
před 7 hodinami | #20795 (1)

*34015* "VÁLKA JE ZLO ROZPOUTANÉ VLÁDNOUCÍMI KAPITALISTY A POLITIKY!"



| Předmět: RE: RE: Válka!
před 7 hodinami | #20797 (2)

*6578* *7266* *6578* "ZLEM JE I VÝROBA, PRODEJ A NÁKUP ZBRANÍ A MUNICE!"



| Předmět: RE: RE: RE: Válka!
před 6 hodinami | #20798 (3)

*12694* "EXISTUJE ALE I LÁSKA - A LÁSKA JE DOBRÁ - LÁSKA PŘINÁŠÍ MÍR."



| Předmět: POLITIKA!
před 7 hodinami | #20791

*34011* POLITIKA!

*563* USA + ÍRÁN



| Předmět: RE: POLITIKA!
před 7 hodinami | #20792 (1)
| Předmět: RE: RE: POLITIKA!
před 7 hodinami | #20793 (2)

*17121* Vysmátý Trump z USA!

*3465* *3465* *3465* Běžní Američané během a po ukončení Trumpova volebního období. . .




| Předmět: MLK FEST 26 bude asi beze mne!
před 7 hodinami | #20790

*560* MLK FEST 26 bude asi beze mne! *30410*

*4191* Ten hudební festival se koná v naprosto nevhodném počasí. . . *7228*

*6635* (V 15:00 to začíná na louce vedle Tesca!) *163*



| Předmět:
před 8 hodinami | #20773

Děti jsou v bazénu a je jim dobře
Naše postarší generace je z horka KO!
*7228* *6578*



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20775 (1)

*3325* Mně by tam také bylo dobře, ale vitiligo mi radovánky u vody ztěžuje. *5861*



| Předmět:
před 8 hodinami | #20772

Nejlepší je v horku pít vodu s citronem a mátou *12907* *2618*



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20774 (1)

*19783* *3408* *19783* *3408* *19783* Já střídám pití kohoutkové vody s pitím různých neochucených minerálních vod.



| Předmět:
před 8 hodinami | #20766
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20771 (1)

| Předmět: Teploměr mi ukazuje 38 stupňů!
před 8 hodinami | #20765

*560* *4191* Teploměr na lodžii mi ukazuje 38 stupňů ve stínu! TO JE PROSTĚ VÝHEŇ. *560*



| Předmět: RE: Teploměr mi ukazuje 38 stupňů!
před 8 hodinami | #20767 (1)

*34041* ALE PŘEJI VÁM HEZKÉ LETNÍ ODPOLEDNE! *7228*



| Předmět: RE: Teploměr mi ukazuje 38 stupňů!
před 8 hodinami | #20768 (1)
| Předmět: RE: RE: Teploměr mi ukazuje 38 stupňů!
před 8 hodinami | #20770 (2)

*34069* To aby už lidé odložili zimní oblečení! *27179*



| Předmět: RE: RE: Teploměr mi ukazuje 38 stupňů!
před 8 hodinami | #20789 (2)

*35266* Budete mít na co v zimě vzpomínat. *5539* *17781*



| Předmět:
před 9 hodinami | #20764

Ted jsem dosel z prace a sef nam dal volno az do patku. Tak si vodpočinu od prace a pujdu tak za tri hodiny k vode. To leto je na chcipnuti a zachranky jezdi nepretrzite



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20769 (1)

Tak si to volno užijte co nejlépe! *33991*



| Předmět:
před 10 hodinami | #20763
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20776 (1)