Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: chgybné forum
těžko říct spíte vy vůbec někdy?
to jsem koukám dal na špatnbé forum, pak to smažu
Poslouchejme smích a užívejme si jeho krásy... Uvolněme se a chechtejme se.... Smích je nádherný dar.....
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: chybný text