A nejsem tam sama je nás tam deset a naposledy tam reagoval Pavel Strejček, tak že jenom úmyslně hanobíš, co se taky jiného dá od katolíků čekat :-).
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.

