jestli myslíš že jedna odpověď je hodně tak zase oblbuješ a
přihlašovat se do pitomejch diskuzí, kde si jedna povídá sama se sebou mě
jaksi neláká.
jen se občas podívám co tam ta nábožensky retardovaná mele za
nesmysly,
ale je to stále dokola pomluvy KC, modly, a feministický Bůh v podobě
ženy.
tomu říkám totální intelektuální výmaz mozku.

Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.

