Jo ja jsem tam dvakrát a hodně tam diskutoval Karol Minár, ale ty jsi
závistivý a tak mně znevažuješ protože je to tvůj koníček :-)
Kdyby jsi byl kamarád, tak by ses tam přihlásil, když už tam chodíš a
bylo by nás tam deset :)
Jo ja jsem tam dvakrát a hodně tam diskutoval Karol Minár, ale ty jsi
závistivý a tak mně znevažuješ protože je to tvůj koníček :-)
Kdyby jsi byl kamarád, tak by ses tam přihlásil, když už tam chodíš a
bylo by nás tam deset :)
jestli myslíš že jedna odpověď je hodně tak zase oblbuješ a
přihlašovat se do pitomejch diskuzí, kde si jedna povídá sama se sebou mě
jaksi neláká.
jen se občas podívám co tam ta nábožensky retardovaná mele za
nesmysly,
ale je to stále dokola pomluvy KC, modly, a feministický Bůh v podobě
ženy.
tomu říkám totální intelektuální výmaz mozku.

Všechno toto co si nepsal je od tebe jenom další nepravdivý "katolický" hanopis na moji osobu :-)
je to pravda tu stránku musela založit nábožensky retardovsaná žena normální ženská by nic podobného nemohla založit z toho důvodu, že při smyslech a nedovolí si překrucovat texty Bible do feministické podoby. Ostatně všechny feministky jsou retardované
A ja když tobě ve vzkazníku do debila tak se vztekáš a seš uražený a
vyvěšuješ tady vzkazník :-).
Tak že si vyndeji trám s oka !!!!!