Vítám Vás tu! A jsem rád, že Vás tu
vidím...

ale prosim te, on ma tech niku, tam na buh te miluje si uz musel kecat sam se sebou, kdyz vsechny vybanoval, sasek jeden, miluje tak boha a nevi ani zbla!
Má svou životní roli i svou cestu a my
máme zase role a cesty své - u Boha Otce lidstva se jednou všichni sejdeme!
