♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #57461

Zobrazit vše


| Předmět:
04.05.26 13:54:06 | #57461

A zase PRALINKA- o zmrzlině))) *13845*

PRALINKA007007 Uživatel je offline | Předmět: RE: RE: RE: RE:
21.05.23 17:36:06 | #13203 (4)
No,to člověk nechápe,proč, když je něco dobrého,se to zruší......mně chutnala pistáciové..na Václaváku,to byla dobrota..... dneska vanička stojí 90 kč....i 250! *34005* ....a navíc....jsou tam brouci!!!!!!! Teda,promiň,ale kam jsme se to dostali,do jakèho hnoje?????....copak to dřív taky do toho dávali????..já myslím, že ne.....místo,a­bychom dostávali kvalitní jídlo,jde to všechno do kelu!!TOMU ŘÍKÁM POKROK!! *16449* *21943* *724*
*3273*



| Předmět: RE:
04.05.26 15:34:28 | #57462 (1)

na václaváku pistaciovou si pamatuji
otevřeli to tam těsně před rozpadem v 1988
byla nejdražší ze všech ale od té doby jsem pistaciovou miloval