Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10636

Zobrazit vše


| Předmět:
04.02.23 08:54:49 | #10636

Přeji hezké sobotní ráno všem *5647* *3930*



| Předmět: RE:
04.02.23 09:06:01 | #10639 (1)

Taky přeji hezké ráno, í Jirkovi a Sabíkovi.... *3419* *33084*



| Předmět: RE: RE:
04.02.23 10:51:38 | #10643 (2)

Všem hezkou a pohodovou sobotu od plotny.-)



| Předmět: RE: RE: RE:
04.02.23 12:01:26 | #10644 (3)

Co “plotníš"? *27179* My dneska nic,Drnda naznala že když mám narozeniny,tak musíme na pizzu *5678*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.02.23 12:49:07 | #10645 (4)

Pokud tě Drnda zve, tak neodmítej.-) K narozeninám přeji hlavně hodně zdraví a štěstí. To ostatní se na to nabalí samo. *33494* *33662*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.02.23 13:09:37 | #10647 (5)

To jo,zve mě,ale platit budu já *27179* A děkuju *2614*




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.02.23 12:50:01 | #10646 (4)

Klohnila jsem kuře na paprice.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.02.23 13:13:35 | #10648 (5)