Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10695

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
08.02.23 07:18:41 | #10695
Reakce na příspěvek #10694

Jirko, musela jsem to zavčas smazat. Jsou tady jedinci, kteří píší maily zaměstnavatelům a můžou sem nahlídnout... Fakt si nedělám srandu.



| Předmět: RE: RE:
08.02.23 07:19:52 | #10696 (1)

Všem hezký den a Jirkovi dobrou noc. *6190*



| Předmět: RE: RE:
08.02.23 10:49:15 | #10697 (1)

Tak a za chvilu je tu Zdenda a zas bude vyzvídat zda su Jura nebo Janek *5271*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.02.23 09:54:25 | #10700 (2)

A co si teda, Janek, nebo Jura ?? *3952* *3952*




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.02.23 10:14:03 | #10701 (3)

Se asi zeptej Sabi,já už su z toho sám jelen *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.02.23 10:19:19 | #10702 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.02.23 20:59:12 | #10705 (3)

Janek nebo Jura. Jeden za osmnáct, druhý za dvacet bez dvou.-)