Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10716

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
10.02.23 22:38:25 | #10716
Reakce na příspěvek #10713

Ta tvoje gulášovka neměla nikdy chybu.-) Nedej bože chytnout ráno teplé slané rohlíky naproti v Jednotě.🙂 Zítra se určitě staví Jirka, takže budeme čtyři. Jenže nevím, jak to budu mít se signálem v lese. Místy je, místy není... Ale jinak souhlas. Vídáváme se, jak to trošku jde, víme že žijeme, každý z nás má spoustu starostí v realitě ale přece jenom spolu držíme...



| Předmět: RE: RE:
11.02.23 12:29:30 | #10734 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
11.02.23 21:11:03 | #10736 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.02.23 21:15:54 | #10737 (3)
| Předmět: RE: RE:
11.02.23 21:19:24 | #10738 (1)