Taky máme kousek lesa, dole pod sklárnama, jestli víš kde jsou, když už
máš to jestřábí oko a víš, kdy sedím v které hospodě....
. No a tam to máme taky pěkně
polámané a pozemový (lesní) úřad už nás upozorňoval, aby jsme les
upravili a asi 8 až 10 kubíků musíme vytěžit, tak to letos asi někomu
necháme, ať si to vytěží, ale něco bych si mohl nechat na zimu, to už
snad budu ve svéma budu topit v krbu..... 
Předmět diskuze:
Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.
