Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10905

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
19.02.23 10:47:42 | #10905
Reakce na příspěvek #10901

Kuky kuk..... *32299* . I tobě fajn neděli Sabu, a všem jiným tady, já mám noční, tak jdu vařit něco zdravého, ale ještě pořád nevím co.... *4511*



| Předmět: RE: RE:
19.02.23 11:48:59 | #10907 (1)

Já mám noční zítra a nevařím nic *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
19.02.23 12:33:35 | #10909 (2)

Tak myješ nádibí? U nás kdo nevaří ten myje.-) Babča nechce myčku ani vidět, tak jako myčka funguje většinou děda. Ale já se snažím už při vaření umývat nádobí které už dál nepotřebuji.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
19.02.23 12:57:34 | #10910 (3)

Já žádný nádobí nemám,mě stačí jeden talíř,lžíce,hrnek na kafe,mikrovlnka a rychlovarná konvice *11274*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.23 13:07:10 | #10911 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.02.23 13:20:42 | #10912 (5)

Tý se tam nesmím motat,má svůj systém *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
21.02.23 20:53:10 | #10941 (4)

A kolik má tvoje kucgyň hvězdiček.... *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.02.23 21:28:08 | #10942 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.02.23 22:49:54 | #10945 (5)

Beztak jednu. Ale tu Michelinskou.-)