Moře nemáme )
Já mám vysoký tlak ,hlavně ,když nervuji
Na chlapi nemám čas.
Musím teď hledat nové bydlení ať můžu fungovat 😄
Bojím se přijmout někoho do přátel ,že to bude zliduf a Fejk )..Však tady není seznamka
Aj já mám podle Mudr nízký tlak,ale když dám víc kafe,tak zas nemůžu
usnout 
Ja si eště rozmyslím ale vidím to na nealkoholické pivo z lednice hned někde po cestě...
Hezký pátek vespolek.
Já mám
džbánek s vodou, citronem a mátou. Bez kafe.-)