Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 38 minutami | #41548
| Předmět:
před 38 minutami | #41547
| Předmět:
před 42 minutami | #41545

Kdy to velký vedro skončí ..Jsem v tom teplé zlenivěla .



| Předmět:
před 43 minutami | #41544

Já mám vysoký tlak ,hlavně ,když nervuji
Na chlapi nemám čas.
Musím teď hledat nové bydlení ať můžu fungovat 😄



| Předmět: RE:
před 40 minutami | #41546 (1)

Vládkyně všech moří.
Monika a Jana.



| Předmět: RE: RE:
před 28 minutami | #41549 (2)

Zdeňku já to nepochopila )



| Předmět:
před hodinou | #41541
| Předmět:
před 2 hodinami | #41537

Bojím se přijmout někoho do přátel ,že to bude zliduf a Fejk )..Však tady není seznamka



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41538 (1)
| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41540 (1)

Není seznamka, není fejk. -)



| Předmět:
před 2 hodinami | #41535

Lidi nechoďte ven ,pokud nemusíte je tam Afrika . *18004*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41539 (1)

Musím dom tak musim ven...kafuju v pohodě. Nízký tlak...



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #41542 (2)

Aj já mám podle Mudr nízký tlak,ale když dám víc kafe,tak zas nemůžu usnout *23266*




| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #41543 (3)

| Předmět:
před 5 hodinami | #41531
| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #41532 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #41533 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41534 (3)

Ja si eště rozmyslím ale vidím to na nealkoholické pivo z lednice hned někde po cestě...



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41536 (1)

Moc nekafuj *705* v teple ať Tě neklepne pepka ).




| Předmět:
před 8 hodinami | #41520
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #41521 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #41527 (2)

To máš to jídlo nakreslený? *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #41529 (3)
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #41522 (1)

Snídaně. Potom už nebude čas.



| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #41524 (2)
| Předmět:
před 8 hodinami | #41518

Hezký pátek vespolek. *6190* Já mám džbánek s vodou, citronem a mátou. Bez kafe.-)



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #41519 (1)

Ja naopak a bez citrónu. Ale čapnu mátu...za...list.