Tak se asi utopila a já idu chrnět, přeji všem krásnou
a hezký sny 
Já protože se nedá jít ven jsem se dala do složitého papírování... Je klid nikdo nevolá takže se mohu soustředit.
Pak to odsejpá. A peču si v remosce kuřecí paličky.. Zítra k obědu. Hezky mi to tu voní.
Zítra mám zedníka , bude něco opravovat dole na zdech atd.. Abych to nepřipekla když budu lítat kolem.
Pěkný den, s čajíkem. Všichni jsou už asi vysušení jako mumie na tom
přímém slunci ;-). 
Skoro 250 kilometrů… Ale nebyl skoro žádný provoz. Dnes už snad nikam nepojedu.
Myslím, že vylezu maximálně na dvůr do nafukovacího bazénu i s Arťasem.
Zatím vyřizuji pracovní záležitosti a telefony, které nikdo nebere.
Ale už jsme stihli i bazének.-)
Hezký horký den, proč bys tu měla otravovat? Léto není navždy, ono je dost možné, že na léto přijde zase podprůměrné ochlazení, a vše bude jinak. Moje fíkovníčky se mají jako v tropech dnes, já asi půjdu hodit vlažnou sprchu, přeji hezké dny Ivet.
Člověk jak je na mobilu je jednoduché psát kdekoliv .
Taky si dám pauzu ,občas jen napíšu na kopané a nebudu tady otravovat .

Kde je paní Tiawa asi to mám blbě )
Doufám že je ok .? Asi má jiné starosti než sedět na internetu .
Hezký den. Mám hrozně moc starostí ale nechci tím otravovat. Ale dneska jsem v Žatci zalezlá před sluníčkem.
To já taky ,byla celá kniha ,vždy moji synové me zatěžují bedra svými starostmi a mě to bolí jako jejich mama ,protize je jedno kolik jim je ,děti budou navždy .❤️