Tak se opatrujre v tom teple ,všichni
Léto není navždy
.
Člověk jak je na mobilu je jednoduché psát kdekoliv .
Taky si dám pauzu ,občas jen napíšu na kopané a nebudu tady otravovat .

Kde je paní Tiawa asi to mám blbě )
Doufám že je ok .? Asi má jiné starosti než sedět na internetu .
Hezký den. Mám hrozně moc starostí ale nechci tím otravovat. Ale dneska jsem v Žatci zalezlá před sluníčkem.
To já taky ,byla celá kniha ,vždy moji synové me zatěžují bedra svými starostmi a mě to bolí jako jejich mama ,protize je jedno kolik jim je ,děti budou navždy .❤️