Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #2536

Zobrazit vše


| Předmět:
27.08.21 06:45:35 | #2536

Nazdar všem. Včera , tu na obloze, byl hrůzostrašný oblouk tmavé barvy. Blesky lítaly vodorovně. Děs. Škoda, že neumím tu vkládat fotky. Zkoušela jsem, nejde mi to.



| Předmět: RE:
27.08.21 07:00:00 | #2538 (1)

Až najedou na Windows 11 tak nepůjde už vůbec nic. ((((( *35092*



| Předmět: RE:
27.08.21 07:01:20 | #2539 (1)

ahoj, pokusim se vysvetlit, fotku vlozis treba na postimage a pak zkopirujes adresu obrazku, pote tady nad tim rameckem na vkladani textu mas ruzne ikonky, pro vkladani obrazku je ta uplne vpravo, obrazek vlozis a az ji vlozis, muzes si ji upravit, myslim velikost, v tom ramecku uz budes mit vlozeny odkaz na tu fotku, na konci toho odkazu bude *a hranata zavorka, tak mysi tukni pred tu hvezdicku a pridej tam treba 500x? mezera a pak bude ta hvezdicka s tou hranatou zavorkou, pak si muzes dat nahled a podivat se, zda ti ta velikost vyhovuje, kdyz ne, dej vice nebo mene nez tech 500, snad jsem to napsal srozumitelne, cau



| Předmět: RE: RE:
27.08.21 08:04:26 | #2541 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
27.08.21 08:06:22 | #2542 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.08.21 08:10:11 | #2544 (4)

Juuuuu, díky! Už to umím