Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #2563

Zobrazit vše


| Předmět:
28.08.21 18:05:52 | #2563

Sab..a klobásu do leča vezeš? A mohla bych ji vidět?? 😁😆😜
Ka..no jo, nejsi úchylák
Milkocicáku, no..já si dala jedno malý. A ještě předtím mne chlapi, jakožto jedinou střízlivou, zmermomocnili a dělala ksem jim taxikáře. Prý kdyby došla bečka, tak ať mají v zásobě ;) Tak jsme pro ni sjeli. Došla a byla naražená. Nachmelenou opici marazili. Mňam.



| Předmět: RE:
28.08.21 19:28:10 | #2564 (1)
| Předmět: RE:
28.08.21 21:09:13 | #2565 (1)

Domácí klobásu balkoňáci neocení. Vedle mají Albert, bo co.-)