Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39588

Zobrazit vše


| Předmět:
14.04.26 16:06:27 | #39588

teď prima max Falešná dcera ...taky fajn film



| Předmět: RE:
14.04.26 17:20:55 | #39589 (1)

Twl,co ty děláš,seš marod,důchodce,ren­tiér nebo milionář,že nemakáš a celej den čučíš na filmy?
Jestli to poslední,nechceš mě adoptovat,budem čučet spolu *23266*



| Předmět: RE: RE:
14.04.26 17:26:05 | #39591 (2)

To bude rentier..tož nás může adoptovat a a se adaptujem za rentieri



| Předmět: RE: RE:
14.04.26 19:22:51 | #39595 (2)

Já chcu taky. Ale jako miliardář. Milionář je každý hňup. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
14.04.26 19:39:00 | #39596 (3)

Já né, takže nejsu hňup *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 19:50:10 | #39597 (4)

Prodej barák a kup si mobilheim. A hned budeš mít nějaký milionek na účtu.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 20:05:08 | #39598 (5)