Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39674

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
16.04.26 19:38:17 | #39674
Reakce na příspěvek #39673

Ještě je světlo. Byla jsem odpoledne na zahradě..Synek mi koupil tmavou kulovitou moruši. Tak jsem dělala jámu na ni.
Chceš-li mít klid na duši
tak si zasaď moruši.. ))))))))))))))))))



| Předmět: RE: RE:
16.04.26 19:53:47 | #39677 (1)
| Předmět: RE: RE:
17.04.26 07:59:51 | #39695 (1)

U kámošky mají doma moruše. Jinak o nikom nevím. Dělají z ní džemy a vynikající morušovicu.-) A chuťově jsou skvělé. Já mám vždycky černé prsty a hubu. *23266*