Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40019

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
28.04.26 09:28:40 | #40019
Reakce na příspěvek #40018

Hezké dopoledne. *3930* *3930* *3930*



| Předmět: RE: RE:
28.04.26 09:40:31 | #40020 (1)

| Předmět: RE: RE:
28.04.26 10:10:45 | #40021 (1)

Ivano.Ty si děláš legraci,ale já ty mávátka nutně potřebuji.
30.4. začíná Grácie.Přijedou holky ze Švédska,Polska,Nor­ska,Belgie atd.
1.5. jedou z Třince na Visalaje.2.5. Havířov-Havířov,časovku.
A čím jim budu mávat?



| Předmět: RE: RE: RE:
28.04.26 19:54:04 | #40025 (2)

Tak si to mávátko udělej. Krepový papír nastříháš a na něco přiděláš...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
28.04.26 19:58:54 | #40026 (3)

Zrovna jsem mu to chtěl napsat.
Mávátka jsme vyráběli už jako pionýři *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
28.04.26 21:55:30 | #40028 (3)

Ano na tyčku. Nebo taky může mávat rukou...