Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
29.04.26 08:04:24 | #40036

Dobré ráno a hezkou středu. *6190*
Včera jsem dojela až v devět a už se mi sem nechtělo.



| Předmět: RE:
29.04.26 08:50:23 | #40037 (1)

Máš to daleko *23266*
Už sedím v čekárně



| Předmět: RE: RE:
29.04.26 09:07:47 | #40038 (2)

Držím palce😊 Já se chystám zase do Olomouce. Dělají se tam základy a kanalizace na novou halu.



| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 11:45:29 | #40041 (3)

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 13:20:32 | #40042 (4)

Zase dělám dluhy… Škaredá, blbá a zadlužená. S takovou zůstanu na ocet. *3456* Bude tam menší skladová hala do pronájmu. Nájem by měl pokrýt asi 65% úvěru. Rozšiřovat výrobu aspoň zatím nebudu. Obávám se, že by mohly být problémy s výrobou plastových granulátů a bez nich bychom byli v řiti jak Baťa s dřeváky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 13:33:43 | #40043 (5)

Díky tomu americkýmu trotlovy může být teď problém se vším...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 14:30:21 | #40044 (6)

Hezký den. Třeba začnou vyvážet z USA blbost.. třeba se hodí na podestýlku.)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 15:14:12 | #40045 (7)

Jo,mají jí dost,z Bílého domu už padá z oken




| Předmět:
29.04.26 07:14:22 | #40033

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a hezký den všem *2756*
V 9 mám zubařku,nechce se mi...



| Předmět: RE:
29.04.26 08:01:36 | #40034 (1)
| Předmět:
29.04.26 05:55:06 | #40032

Pěkný den přeji všem. *7094*



| Předmět:
28.04.26 21:56:06 | #40029

Dobrou noc přeji... *6156*



| Předmět: RE:
28.04.26 23:29:10 | #40031 (1)
| Předmět:
28.04.26 21:23:40 | #40027

Tu je mrtvo, tož idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
28.04.26 22:13:43 | #40030 (1)
| Předmět:
28.04.26 15:12:41 | #40023

Oběěěd!!! *9582*



| Předmět: RE:
28.04.26 16:47:12 | #40024 (1)
| Předmět:
28.04.26 11:03:15 | #40022
| Předmět:
28.04.26 08:58:19 | #40018

Dobrou chuť k svačině i obědu i večeři... *22475*



| Předmět: RE:
28.04.26 09:28:40 | #40019 (1)
| Předmět: RE: RE:
28.04.26 09:40:31 | #40020 (2)
| Předmět: RE: RE:
28.04.26 10:10:45 | #40021 (2)

Ivano.Ty si děláš legraci,ale já ty mávátka nutně potřebuji.
30.4. začíná Grácie.Přijedou holky ze Švédska,Polska,Nor­ska,Belgie atd.
1.5. jedou z Třince na Visalaje.2.5. Havířov-Havířov,časovku.
A čím jim budu mávat?



| Předmět: RE: RE: RE:
28.04.26 19:54:04 | #40025 (3)

Tak si to mávátko udělej. Krepový papír nastříháš a na něco přiděláš...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
28.04.26 19:58:54 | #40026 (4)

Zrovna jsem mu to chtěl napsat.
Mávátka jsme vyráběli už jako pionýři *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
28.04.26 21:55:30 | #40028 (4)

Ano na tyčku. Nebo taky může mávat rukou...



| Předmět:
28.04.26 08:30:46 | #40014

Díky za každé ráno, kdy ještě vstanu😊 Hezké úterý celé smečce. *6190*



| Předmět: RE:
28.04.26 08:32:11 | #40016 (1)

No jistě ty bábuško *23266*



| Předmět:
28.04.26 08:30:42 | #40013
| Předmět: RE:
28.04.26 08:31:40 | #40015 (1)
| Předmět: RE: RE:
28.04.26 08:33:26 | #40017 (2)