Dobré ráno a hezkou středu. 
Včera jsem dojela až v devět a už se mi sem nechtělo.
Dobré ráno a hezkou středu. 
Včera jsem dojela až v devět a už se mi sem nechtělo.
Držím palce😊 Já se chystám zase do Olomouce. Dělají se tam základy a kanalizace na novou halu.
Zase dělám dluhy… Škaredá, blbá a zadlužená. S takovou zůstanu na
ocet.
Bude tam menší skladová hala do
pronájmu. Nájem by měl pokrýt asi 65% úvěru. Rozšiřovat výrobu aspoň
zatím nebudu. Obávám se, že by mohly být problémy s výrobou plastových
granulátů a bez nich bychom byli v řiti jak Baťa s dřeváky.
Hezký den. Třeba začnou vyvážet z USA blbost.. třeba se hodí na podestýlku.)))))
Ivano.Ty si děláš legraci,ale já ty mávátka nutně potřebuji.
30.4. začíná Grácie.Přijedou holky ze Švédska,Polska,Norska,Belgie
atd.
1.5. jedou z Třince na Visalaje.2.5. Havířov-Havířov,časovku.
A čím jim budu mávat?
Tak si to mávátko udělej. Krepový papír nastříháš a na něco přiděláš...
Zrovna jsem mu to chtěl napsat.
Mávátka jsme vyráběli už jako pionýři 