Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40198

Zobrazit vše


| Předmět:
06.05.26 08:34:46 | #40198

Svačinááá!!! *14503*
Když to klapne,tak v 6 večer letím balónem,ale podle radaru to moc nevypadá...



| Předmět: RE:
06.05.26 10:20:24 | #40201 (1)
| Předmět: RE:
06.05.26 10:30:49 | #40202 (1)

Kdybys vypadnul z koše, tak mávej rukama a volej. Jsem káně, jsem káně. Krásně se sneseš na zem. *23266*



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 11:35:16 | #40203 (2)

A není lepší mít rovnou na zádech padak kdyby něco...prostě skocis a neřeším. Spíš aby ten kos nespadl na kokos...ne?



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 11:37:16 | #40204 (3)

V té letové výšce by se mu ten padák nestačil otevřít.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 11:47:05 | #40205 (4)

Tak teď to vim,tam mě nikdo nedostane...no jo no.



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 15:03:48 | #40207 (2)